بی نظیرترین نرم افزار ۳بعدی آناتومی بدن انسان با نام -Medicina Primal 3D Interactive

Medicina Primal 3D Interactive نام مجموعه ای به همراه  10 سی دی می باشد که تمرکز ویژه ای بر روی جزئیات بسیار دقیق که در آناتومی بدن انسان هست را به صورت ۳بعدی به نمایش می گذارد. این نمایش گذاشتن جزئیات به همراه متن های فراوان و تصاویر گوناگون و ویدیو کلیپ های بسیار در هر زمینه ای می باشد.

در این نرم افزار آناتومی ها از اجزای واقعی بدن انسان الگو گرفته اند و شما می توانید با دستورات تعاملی و چرخش کامل اجزای بدن انسان ، افزودن و یا پاک کردن تشریح آناتومی ها از مدل ها و افزودن هر ساختار از استخوان به پوست را به صورت حرفه ای و آسان انجام دهید. عملیات ویرایشی ساده ای که در این نرم افزار گنجانده شده است به شما اجازه می دهدتا از تمامی تصاویر و یا انیمیشن هایی که در این نرم افزار تولید و یا استفاده کرده اید برای کنفرانس های علمی خود به صورت پرینت و یا ذخیره سازی بر روی هارد دیسک خود استفاده کنید.
علاوه بر ویژگی های گفته شده در مورد این نرم افزار ، شما می توانید از هر نقطه دلخواهی از آناتومی بدن که می خواهید ، مدل های ۳بعدی به صورت MRI در ۳سطح و یا حتی بیشتر را دارا باشید. از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به دارا بودن برش هایی با کیفیت از اجزای بدن ، نمودارهای تشریحی ، اسلایدهای بالینی و انیمیشن های بیومکانیکی اشاره کرد.


کد محصول : 658
تعداد : 10 حلقه CD یا 2 حلقه DVD
قيمت : به صورت سی دی 15000 تومان و دی وی دی 5000 تومان
زمان تحویل کالا : آماده تحویل
موضوع : آموزش علم تجربی و پزشکی
برچسب ها: , , , , ,

دیدن این محصولات هم پیشنهاد می شود:
  • » فیلم آموزشی ساخت فیلم سینمایی توسط کمپانی KODAK
  • » فیلم آموزشی ارتباط برقرار کردن با نوزادان - Dunstan Baby Language
  • » فیلم آموزشی آناتومی دندان Dental Anatomy
  • » مجموعه آموزشی Brainy Baby Series for Kids
  • » بی نظیرترین آموزش آناتومی بدن انسان به صورت ۳بعدی Acland’s DVD Atlas of Human Anatomy

  • ارسال نظر