ویدئو آموزشی فیتنس و پرورش اندام – Muscle & Fitness Training System

اگر خواستار اندامی زیبا و ورزشکاری هستید،این مجموعه آموزشی‌ که از ساخته‌های ایالت هالیوود برای ورزشکارن است،را به شما توصیه می‌کنیم.

بیشتر افراد به دلیل مشغلهٔ کاری و کارهای  روز مرهٔ  خود وقتی برای ورزش کردن و سلامتی‌ بدن خود ندارند، ورزش کردن یکی‌ از رکن‌های اساسی‌ برای سالم ماندن و تناسب اندام است حتی اگر روزانه به مدت کمی‌ انجام شود ولی‌ اگر به صورت مداوم انجام شود میتواند بسیار مفید باشد.

این ویدئو آموزشی‌ که شامل ۵ دی وی دی مجزا است میتواند کمک خوبی هم برای مربیان و هم برای افرادی که تمایل دارند ورزش را به سرعت کامل و درست یاد بگیرند مفید است.


-دی وی دی اول این ویدئو آموزشی‌ شامل درست تمرین دادن به عضلات شکم و تمرین دادن به ماهیچه‌های شکم و پهلو و فیت کردن شکم و از بین بردن چربی‌‌های اضافه است.

-دی وی دی دوم این ویدئو آموزشی‌ شامل  درست تمرین دادن به عضلات بازو و پشت بازو و ماهیچه‌های سه سر و تمرین دادن به این عضلات می‌باشد.

-دی وی دی سوم این این ویدئو آموزشی‌ شامل درست تمرین دادن به عضلات قفسهٔ سینه و شانه است،و به شما آموزش میدهدکه چگونه قفسهٔ سینه ایی محکم و شانه‌های پهن و سفتی داشته باشید.

-دی وی دی چهارم این ویدئو آموزشی‌ شامل درست تمرین دادن به عضلات فیله کمر و ساق‌ها عضلات پشت پا است،که به شما آموزش میدهد چگونه ساق هایی ضخیم و محکم ای داشته باشید و دارای ۲۲ بخش مختلف در این رابطه است.

-دی وی دی پنجم این ویدئو آموزشی‌ شما را با تمرین کردن درست و صحیح بدون هیچ تجهیزات ورزشی آشنا می‌کند،این بخش شامل ۳۶ نوع تمرینات مختلف هوازی است که به شما کمک می‌کند که شادابی و نشاط  بیشتری را در خانه تجربه کنید.

کلیه این مجموعه بدون کم و کاست و به صورت فشرده در یک DVD آماده شده است.دیدن این محصولات هم پیشنهاد می شود:
  • » آموزش عکاسی حرفه ای - به همراه آموزش کامل عکاسی مدل
  • » فیلم آموزشی كاملترين مجموعه بازگويي رازهاي شعبده بازها Mask Magic
  • » کاملترین مجموعه آموزش ویدئویی بدنسازی و فیتنس-P90X Extreme Home Fitness Workout Program
  • » نرم افزار آموزش و یادگیری 101 زبان زنده جهان
  • » فیلم آموزشی روش هایی برای تنظیم ایمپلنت های دندانی و تاج ساخت ، پلها ، و دندان مصنوعی

  • ارسال نظر