مجموعه عظیم آموزشی فتوشاپ سورپرایزی وِیژه برای گرافیست ها و طراحان

این یک مجموعه ای منحصر به فرد می باشد که توسط یکی از حرفه ای ترین تیم گرافیکی کشور پیشنهاد شده است.

در این مجموعه آموزشی که می شود گفت کاملترین مجموعه آموزشی ارائه شده برای فتوشاپ می باشد ، ما محصولات چندین شرکت مطرح در زمینه آ موزش نرم افزار فتوشاب به صورت اینترکتیو را جمع آوری کرده ایم ، به جرات میتوان گفت که این مجموعه پاسخگوی قشر گسترده ای از نیازهای کاربران فتوشاب ، از طراحان هنری گرفته تا عکاسان و طراحان وب را پوشش می دهد ، این محصول  شامل این مجموعه های آموزشی است.

1.Behind The Scenes PhotoShop Technique

2.high end industry retouching Technique

3.One Light Workshop DVD

4.Photoshop CS5 Essential Training

5.Lynda photoshop CS5 new Feature

6.Photoshop CS5 Fashion Retouching Projects

7.Best Photoshop100

8.Creative Panoramic Photography

Behind The Scenes : PhotoShop Technique :

بهترین مجموعه آموزشی  ترفندهای ناب فتوشاب اینک در اختیار شماست . بعد از مجموعه top secret photoshop کمتر مجموعه آموزشی عرضه شده  که همسنگ با آن مجموعه آموزشی بتواند ترفندهای و رازهای فتوشاب را آموزش دهد در این مجموعه آموزشی که  جایگزین خوبی برای مجموعه آموزشی  Top secret می باشد در طی دروس مختلف بهترین ترفندهای فتوشاب از عکاسی ، روتوش ، ساخت اینترفیس تا ساخت تکسچرهای دست ساز و استفاده از آنها در داخل نرم افزار و چندین و چند تکنیک  دیگر جمع آوری شده و سعی شده تا رضایت خاطر شما دوستان بر آورده شود.

این مجموعه شامل دو قسمت می شود که در بخش اول سعی میشود از ابزارهای خود فتوشاب استفاده شده و بتوان با کاربرد پیشرفته آنها آشنا شد و قسمت دوم شامل استفاده از آموخته های قسمت اول و بهره گیری از آنها جهت کارهای حرفه استفاده کرد طوری که در هر مبحث هم مباحث قسمت اول و هم مباحث ریز دیگری نیز در داخل این آموزشها گفته شود.

high end industry retouching Technique: عظیمترین مجموعه آموزشی روتوش که تا به حال در هیچ مجموعه آموزشی دیده نشده است این مجموعه شامل بهترین و حرفه ای ترین تکنیک رتوش تصاویر میباشد و مطمئنا برای شما تازگی و جذابیت بزرگی را بدنبال خواهد داشت.

One Light Workshop DVD : مجموعه  عظیم اموزش تکنیکهای پیشرفته و نور پردازی در عکاسی که تا به حال در هیچ مجموعه آموزشی به آن نپرداخته شده است

در این مجموعه آموزشی که که شامل 2 dvd است به تفضیل در مورد تکنیکهای نورپردازی ،آماده سازی محیط و مدل ، مفاهیم عکاسی ، نحوه استفاده از عکسهای خام در محیط نرم افزار Adobe Lightroom ، انواع لنزهای و سایر نکات ریز که در ذیل به آنها اشاره شده است پرداخته شده است.

در این مجموعه آموزشی که حدود 4 ساعت طول می کشد در مورد چگونگی قرار گیری عکاس و مورد عکاسی ، نحوه تنظیم فلاش دوربین ، فاصله فلاش از مدل ، شدت نور فلاش ، زاویه قرار گیری دوربین نحوه تعامل با مشتری اموزش داده خواهد شد.

Photoshop CS5 Essential Training : کاملترین مجموعه آموزشی توسعه ی برای نسخه جدید فتوشاب که از طرف شرکت لیندا ارائه شده است در این مجموعه به تمامی نکات ریز و مهم این نرم افزار پرداخته شده است که جوابگوی نیازهای کاربران مختلف است.

Lynda photoshop CS5 new Feature : این مجموعه آموزش که به تازگی از سوی شرکت مطرح لیندا ارائه شده است شامل آموزش کامل کلیه امکانات جدید نرم افزار فتوشاب CS5 میباشد.

Photoshop CS5 Fashion Retouching Projects : این مجموعه نیز بهترین مجموعه آموزشی  ارائه شده برای نسخه جدید فتوشاب برای آن دسته از کاربرانی که می خواهند فتوشاب را برای مقاصد روتوش و عکاسی به کار ببرند .مورد استفاده قرار می گیرد.

100 Best Photoshop : در این مجموعه آموزشی که به صورت گلچین بهترین اموزشهای کوتاه که در اکثر سایتهای معروف قرار داده شده بود جمع آوری گردیده است ، این مجموعه شامل اموزشهای گوناگون فتوشاب ، از روتوش ، طراحی ، استفاده از فتوشاب در انیمیشن و نقاشی قرار داده شده است.

Creative Panoramic Photography : این مجموعه شامل تکنیکهای پیشرفته برای ساخت عکسهای 360 درجه یا به اصطلاح پانوراما است که تنها مجموعه آموزشی برای این تکنیک میباشد.دیدن این محصولات هم پیشنهاد می شود:
  • » فتوشاپ CS5 Me با قابلیت تایپ زبان فارسی - Adobe Photoshop CS5 Extended 12 ME
  • » 30 آموزش برتر فتوشاب از سایت PSDTUT
  • » آموزش جامع استفاده از امکانات iPhone و iPod Touch
  • » آموزش جامع تری دی مکس 2010 با Wiley 3DS Max 2010 bible
  • » کاملترین مرجع آموزشی اتوکد در اینترنت

  • ارسال نظر