فیلم آموزشی زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت Lynda.com JavaScript Essential Training 2007

امروزه فیلم های آموزشی در سراسر جهان از علاقه مندان بسیار زیادی بر خوردارند زیرا این فیلم ها در امر آموزش به افراد کمک بسیار زیادی می کنند.

شرکت Lynda یکی از بزرگترین شرکت های ساخت فیلم های آموزشی در سراسر جهان به شمار میرود. در واقع این شرکت طریقه کار با نرم افزارهای معروف و پرکاربرد رشته های مختلف مانند معماری ، ساختمان ، گرافیک ، کامپیوتر ، برق ، الکترونیک و … را به صورت یک فیلم آموزشی که توسط متخصصان کار با همان نرم افزار آموزش داده می شود را تهیه می کند. از همین رو یکی از فیلم های آموزشی این شرکت را که در زمینه آموزش زبان برنامه نویسی جاوا اسکرپیت JavaScript منتشر شده است را برایتان عرضه کرده ایم.

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی شی گرایی تفسیری قدرتمند است که قابلیت ترکیب با اچ تی ام ال را دارد. از ویژگی های جاوا اسکریپت می توان به نوشتن برنامه هایی جهت انجام امور محاسباتی و یا کنترل مرورگر و یا متحرک سازی تصاویر اشاره کرد. در این فیلم آموزشی به صورت کامل اینزبان برنامه نویسی توسط استاد Dori Smith به شما آموزش داده می شود که می توانید با مشاهده این فیلم مشکلات و ضعف های خود را در هنگام برنامه نویسی جاوا برطرف نمایید.دیدن این محصولات هم پیشنهاد می شود:
  • » ویدیو آموزشی افزایش رتبه و رنکینگ در گوگل How Be on Page 1 of Google
  • » مجموعه فيلمهاي آموزشي افزايش بازديد سايت Traffic Secrets 2.0
  • » پکیج آموزشی طراحی وب سایت از شرکت Total Training
  • » آموزش طراحی اینتراکتیو وب با Illustrator CS5 محصول شرکت لیندا
  • » مجموعه عظیم آموزش Visual Studio 2010 و NET Framework. - به همراه پروژه ها و توابع

  • ارسال نظر