فیلم آموزشی کار با نرم افزار Lynda.com Cinema 4D R11.5 Essential Training

امروزه فیلم های آموزشی در سراسر جهان از علاقه مندان بسیار زیادی بر خوردارند زیرا این فیلم ها در امر آموزش به افراد کمک بسیار زیادی می کنند. شرکت Lynda یکی از بزرگترین شرکت های ساخت فیلم های آموزشی در سراسر جهان به شمار میرود. در واقع این شرکت طریقه کار با نرم افزارهای معروف و پرکاربرد رشته های مختلف مانند معماری ، ساختمان ، گرافیک ، کامپیوتر ، برق ، الکترونیک و … را به صورت یک فیلم آموزشی که توسط متخصصان کار با همان نرم افزار آموزش داده می شود را تهیه می کند.

این محصول یکی از فیلم های آموزشی این شرکت که در زمینه آموزش کار با نرم افزار معروف و قدرتمند CINEMA 4D R11.5 منتشر شده است را معرفی می کند.  این نرم افزار جز پر طرفدارترین نرم افزار های ساخت و مدلسازی انیمیشن به شمار میرود و از آن میتوان برای خلق مدل هایی که وجود خارجی ندارند مانند اژدها و غیره بهره گرفت و در فیلم ها از آنها استفاده نمود.

در این فیلم آموزشی طریقه کامل کار با این نرم افزار توسط استاد lan Robinson به شما آموزش داده می شود که می توانید با مشاهده این فیلم مشکلات و ضعف های خود را در هنگام کار با این نرم افزار برطرف نمایید.


کد محصول : 1162
تعداد : 1 حلقه DVD
قيمت : 2500 تومان
زمان تحویل کالا : آماده تحویل
موضوع : آموزش گرافيك و مالتي مديا،شركت Lynda.com
برچسب ها: , , , , ,

دیدن این محصولات هم پیشنهاد می شود:
  • » فیلم آموزش آفیس 2010 به صورت کامل - شرکت لیندا
  • » فیلم آموزشی طراحی وب Creating a First Web Site with Flash CS5
  • » مجموعه بسیار زیبا و آماده فایلهای PSD
  • » فیلم آموزشی Visual Studio 2010 Essential Training
  • » آموزش Adobe Flash CS5 Professional

  • ارسال نظر