آموزش یوگا

لغت یوگا بمعنای اتحاد است. یوگا شکلی ازورزش میباشد که بر پایه اعتقادی بنا شده است که بدن وتنفس ارتباط تنگاتنگی با ذهن و فکر دارند. با کنترل  تنفس و نگاه داشتن بدن در وضعیتهای ثابت یا همان “آساناس”یوگا ایجاد توازن (هارمونی) میکند. بهرحال یوگا سحروجادونیست یوگی ها (اساتیدیوگا) قادر به ناپدید شدن یا بلند شدن ازسطح زمین نیستند. اما آنها میتوانند کارهای غیرعادی وشگفت آور متعددی همچون نگاه داشتن نفسهایشان در ساعتها ویا کند کردن ضربان قلبشان به منظورتقلید حالت مرگ انجام دهند.

تمرین یوگا شامل 5 عنصرکلیدی است : تنفس مناسب – تمرین – تمدد اعصاب – رژیم غذایی – تفکرمثبت وتعمق(مدیتیشن). تمرینها ویا “آسانس” به قصد برطرف کردن گرفتگی عضلات – استحکام اندامهای داخلی وبهبود انعطاف پذیری مفاصل ورباطهای بدن طرحریزی شده اند.
به این معنا یوگا عبارت است از عملکرد هماهنگ قوای فردی و اتحاد قوای ذهنی با قوای حیاتی تن و حواس که منجر به تلخیص انرژی توسعه آگاهی و در نهایت اتحاد با آگاهی متعال خواهد شد. یوگا دارای ابعاد فلسفی و در عین حال کاربردی می باشد. به گفته کارشناسان این ورزش فلسفه یوگا با روح درونی انسان گیتی و چگونگی ارتباط و پیوستگی این دو سروکار دارد. تمرینات یوگا می تواند روح انسان را تقویت کند وآن را به آفریننده جهان هستی نزدیکتر کند تا بدین صورت انسان از لحاظ روحی درک بیشتری به خود و خدای خود داشته باشد.

در این  آموزش شما با استفاده از یوگا راهی برای رهایی از دردهای کمر و مشکلات ناشی از آن خواهید یافت.


کد محصول : 1221
تعداد : 1 حلقه CD
قيمت : 1500 تومان
زمان تحویل کالا : آماده تحویل
موضوع : آموزش علم تجربی و پزشکی،آموزش متفرقه
برچسب ها: , , , ,

دیدن این محصولات هم پیشنهاد می شود:
  • » بی نظیرترین نرم افزار ۳بعدی آناتومی بدن انسان با نام -Medicina Primal 3D Interactive
  • » فیلم آموزشی مبارزات تن به تن Hand To Hand Combat
  • » مجموعه آموزشی ENVY C4D Advanced Render Interiors
  • » فیلم آموزشی كاملترين مجموعه بازگويي رازهاي شعبده بازها Mask Magic
  • » فیلم آموزشی روش هایی برای تنظیم ایمپلنت های دندانی و تاج ساخت ، پلها ، و دندان مصنوعی

  • ارسال نظر