آموزش جامع 3DMax – کاملترین آموزش تری دی مکس

با این محصول  تمامی آموزش های منحصر نسخه ۲۰۱۰ ابر نرم افزار Autodesk 3DS Max از کمپانی های معتبر دنیا را یکجا در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهیم.

آموزش های کمپانی Digital Tutors برای سطوح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته و به زبانی ساده و قابل درک ارائه شده و شامل مباحث اصلی آموزشی تری دی مکس است. تا زمان انتشار این بسته ۹ عنوان آموزشی را در قالب ۲۲ سی دی و ۴۵ ساعت آموزش جامع چند رسانه ای منتشر کرده اند.

این مجموعه شامل :
- بیش از ۴۵ ساعت آموزش جامع مالتی مدیا ویژه نسخه ۲۰۱۰ تری دی مکس از کمپانی های معتبر دنیا !
- تمامی ۲۲ سی دی و ۴۵ ساعت آموزش جامع چند رسانه ای جدید کمپانی Digital Tutors ویژه Autodesk 3DS Max 2010 شامل آموزش مرحله به مرحله مباحث مقدماتی و شروع به کار با ۳DSMax 2010، مدل سازی یا Modelling، مباحث Rigging، انیمیشن Anitmation و Rendering و …! تمامی ۴۵ ساعت آموزش بر روی سورس پروژه ها بوده که یادگیری آن را بسیار ساده تر می کند !

محتویات این مجموعه :

Digital Tutors Automotive Modeling in 3dsMax -4CD
Digital Tutors Creating Cartoon Characters in 3dsMax -4CD
Digital Tutors Introduction to Animation in 3dsMax -1CD
Digital Tutors Introduction to Lighting in 3dsMax -1CD
Digital Tutors Introduction to Mental Ray in 3dsMax -1CD
Digital Tutors Introduction to Modeling in 3dsMax -2CD
Digital Tutors Introduction to Rigging in 3dsMax -2CD
Digital Tutors Motorcycle Modeling Techniques in 3dsMax -4CD
Digital Tutors Modeling Interiors in 3dsMax -3CD

این مجموع در حال حاضر کاملترین مجموعه آموزشی برای نرم افزار 3DMAX  در اینترنت میباشد .  شما میتوانید این مجموعه را همین حالا از فروشگاه سی دی می دی خریداری نمایید.

محتویات این مجموعه :( توضیحات )

Digital Tutors Automotive Modeling in 3dsMax -4CD

- Digital Tutors – Modeling Interiors in 3ds Max : آموزش جامع مدل سازی در طراحی ها و معماری های داخلی ساختمان در محیط Autodesk 3DS Max 2010 !

5 ساعت و نیم آموزش بی نظیر برای علاقمندان بیشمار طراحی داخلی با تری دی مکس اینبار به صورت تخصصی در نسخه ۲۰۱۰ مکس آموزش فراگیرید ! آموزش کلیات و رویه چگونگی خلق محیط های طبیعی داخلی ساختمان و آموزش تکنیک های تخصصی و حرفه ای و ریزه کاری های این حرفه که در صنعت نوین فیلم سازی، بازی های رایانه ای و همچنین جلوه های معماری بسیار ضروریست . ۵.۵ ساعت آموزش بر روی سورس پروژه ها در محیط تری دی مکس ۲۰۱۰ !

Digital Tutors Creating Cartoon Characters in 3dsMax -4CD

Digital Tutors – Creating Cartoon Characters in 3ds Max : آموزش جامع مدل سازی کارکترهای کارتونی شکیل و دوست داشتنی توسط Autodesk 3DS Max 2010 !

بیش از ۷ ساعت و نیم آموزش کامل برای یادگیری چگونگی انجام یک پروژه مدل سازی برای ساخت شخصیت های کارتونی و پویا نمایی سه بعدی آنها توسط تری دی مکس ۲۰۱۰ ! آموزش تکنیک های خاص برای هرچه عملی تر و طبیعی تر و زیبا تر کردن این پروسه و افزودن جذابیت های خاص به پروژه خود که این مبحث آموزشی همه و همه را یکجا بر روی سورس پروژه های تری دی مکس ۲۰۱۰ به شما آموزش می دهد. یادگیری پروسه هنری خلق شخصیت های جذاب و زیبای کارتونی سه بعدی مانند فیلم ها و بازی های انیمیشن زیبا از این پس برایتان دور از تصور نخواهد بود !

Digital Tutors Introduction to Animation in 3dsMax -1CD

- آموزش Digital Tutors – Introduction to Animation in 3ds Max : آموزش جامع مقدمات انیمیشن در Autodesk 3DS Max 2010

متشکل از بیش از ۳ ساعت آموزش کامل ابزارها، منو ها و دیگر ملزومات انیمیشن سازی در تری دی مکس ۲۰۱۰ برای به دست آوردن بهترین نتایج انیمیشن سازی و صرفه جویی در زمان و هزینه .

آموزش بر روی سورس پروژه ها در محیطی کاملا چند رسانه ای و عالی برای کسانی که به تازگی کار با ۳DS Max 2010 و انیمیشن سازی با آن را می خواهند آغاز کنند .

Digital Tutors Introduction to Lighting in 3dsMax -1CD

- Digital Tutors – Introduction to Lighting in 3ds Max : آموزش مقدماتی نورپردازی در Autodesk 3DS Max 2010 !

متشکل از ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه آموزش کلیات و راهکارهای مورد نیاز برای نورپردازی در تری دی مکس ۲۰۱۰ . آموزش تکنیک های اصولی برای خلق اثری به مراتب طبیعی تر و زنده تر با نورپردازی حرفه ای در قالب آموزش های مبتنی بر سورس پروژه ها .

Digital Tutors Introduction to Mental Ray in 3dsMax -1CD

- Digital tutors – Introduction to mental ray in 3D Max : آموزش جامع ابزارهای Rendering و Mental Ray در Autodesk 3DS Max 2010 !

3 ساعت آموزش کامل برای یادگیری کلیات Rendering و استفاده از Mental Ray و تکنیک های حرفه ای برای استفاده از ابزارهای درونی ۳DS Max 2010 در این زمینه برای گرفتن بهترین نتایج در کمترین زمان . ۳ ساعت آموزش بر روی سورس پروژه ها که هم برای تازه کار های Mental Ray و هم متخصصین این حرفه که به نو آوری نیاز دارند بسیار عالیست !

Digital Tutors Introduction to Modeling in 3dsMax -2CD

- Digital Tutors – Introduction to Modelling in 3ds Max : آموزش جامع مدل سازی در Autodesk 3DS Max 2010 !

4 ساعت آموزش کامل مدل سازی و استفاده از ابزارهای Modeling در تری دی مکس ۲۰۱۰ که به خوبی کلیات و اصول مبانی اصلی این فن یعنی Polygon, NURBS و مدل سازی های Splined-based را به همراه تکنیک های خاص تری دی مکس ۲۰۱۰ برای به وجود آوردن آثاری خلاقانه و حرفه ای با استفاده از ابزارهای مکس ۲۰۱۰ . آموزش قدم به قدم بر روی سورس پروژه های تحت آموزش مکس ۲۰۱۰ که هم برای تازه کار های مدل سازی در مکس و هم متخصصین این حرفه که به نو آوری نیاز دارند بسیار عالیست !

Digital Tutors Introduction to Rigging in 3dsMax -2CD

- Digital Tutors – Introduction to Rigging in 3ds Max : آموزش جامع Rigging در Autodesk 3DS Max 2010 !

3 ساعت و ۲۰ دقیقه آموزش کامل و یادگیری اصول Rigging برای ساخت بنای کلی طرح . یادگیری متد های معطف این مبحث و آشنایی با ابزارهای متعدد ساخت کارکتر و کلیات ساخت کنترل های انیماتوری با همراه با سورس کامل پروژه های آموزش در محیط تری دی مکس ۲۰۱۰ !

Digital Tutors Modeling Interiors in 3dsMax -3CD

Digital Tutors – Introduction to Mudbox 2010 : آموزش جامع نرم افزار حرفه ای Autodesk Mudbox 2010 !

نزدیک به ۷ ساعت اموزش چند رسانه ای کامل ابرنرم افزار جدید کمپانی Autodesk با نام Mudbox 2010 برای خلق چهره های طبیعی عجیب که از نظر کارکرد شبیه به نرم افزار ZBrush است .

Digital Tutors Motorcycle Modeling Techniques in 3dsMax -4CD

Digital Tutors-Motorcycle Modeling Techniques in 3ds Max : آموزش جامع مدل سازی و طراحی موتور سیکلت توسط Autodesk 3DS Max 2010 !

بیش از ۸ ساعت آموزش جامع و بی نظیر مدل سازی و طراحی موتور سیکلت که شما را با تمامی ابزارها و چگونگی خلق یک چنین پروژه ارزشمندی به صورت مرحله به مرحله آشنا می کند و با اصول و هندسه طراحی موتور سیکلت و اجزای آن را در قالب سورس پروژه ها و آموزش کامل ۸ ساعتی می آموزد.


کد محصول : 1382
تعداد : کل مجموعه در قالب 4 حلقه DVD
قيمت : فقط 10000 تومان!
زمان تحویل کالا : آماده تحویل
موضوع : آموزش گرافيك و مالتي مديا،شركت Digital Tutors
برچسب ها: , , , , ,

دیدن این محصولات هم پیشنهاد می شود:
 • » آموزش نرم افزار موسیقی Ableton Live 7
 • » فیلم آموزشی طراحی وب Creating a First Web Site with Flash CS5
 • » مجموعه آموزشی OneLight Photography Workshop Interactive Tutorial
 • » فیلم آموزشی 10 تکنیک ضروری استودیو که هر عکاسی بایستی بداند
 • » مجموعه آموزش ویدئویی عکاسی حرفه ای - Digital Photography Principles


 • یک پاسخ برای “آموزش جامع 3DMax – کاملترین آموزش تری دی مکس”

  1. توسط hesam در Oct 5, 2011 | پاسخ

   سلام
   من از این مجموعه آموزش کامل تری دی مکس محصول دیجیتال تاتورس میتونم فقط یک مجموعه از این را خریداری کنم
   Digital Tutors – Modeling Interiors in 3ds Max : آموزش جامع مدل سازی در طراحی ها و معماری های داخلی ساختمان در محیط Autodesk 3DS Max 2010 !

  ارسال نظر