مجموعه آموزش زبان انگليسي English as a Second Language Podcast

مجموعه English as a Second Language Podcast يکي از بهترين مجموعه هاي آموزش زبان انگليسي در سراسر جهان به شمار ميرود و شما با استفاده از آن به آساني مي توانيد زبان انگيسي را فرا بگيريد.

اين پکيج توسط  يک تيم انگليسي متشکل از اساتيد با تجربه و حرفه اي ساخته شده که از جمله اين اساتيد ميتوان به دکتر Tse داراي مدرکPh.D.i در زبان شناسي و همچنين آموزش زبان انگليسي در دانشگاه هاي Southern California, Loyola Marymount, Arizona, California, Los Angele اشاره نمود.

همچنين دکتر McQuillan يکي ديگر از اساتيد معروف اين تيم مي باشد که داراي مدرکPh.D.i در زبان شناسي و همچنين آموزش زبان انگليسي در دانشگاه هاي California, Fullerton, Arizona. هر دو اين اساتيد از پژوهشگران ارشد در مرکز مطالعات و توسعه آموزش زبان انگليسي هستند.

سازنده گان اين مجموعه آموزش زبان بر اين باورند که سريعترين راه آموزش زبان گوش دادن به صحبت ها و مکالمات و همچنين بحث هايي است که بين افراد انجام مي شود. اکثر مردم براي يادگيري زبان انگليسي از مکالمه ها و همچنين کتاب هاي بسيار دشوار استفاده مي کنند که تنها حدود 40 تا 50 درصد مفهوم آنها را درک مي کنند و اين به معناي به هدر رفتن نيمي از وقت شماست. اما در ESL شما به صورت آهسته و مرحله به مرحله ميتوانيد با لغات و جملات و به طورکلي مکالمات عاميانه و پرکاربردي که در هنگام صحبت کردن به آنها نياز داريد آشنا مي شويد و همچنين در رابطه با معني و کاربرد هر جمله توضيحاتي داده مي شود تا با کاربرد آن در محل هاي مختلف آشنا شويد.

همچنين مجموعه آموزشي ESL Podcast بارها در اخبار و روزنامه هاي و رسانه هاي بين المللي معرفي شده و مورد تاييد منتقدان و اساتيد دانشگاه ها قرار گرفته است. علاوه بر اين قسمتهاي مختلفي در اين مجموعه قرار گرفته است که ميتوان به يادگيري زبان انگليسي با کمک داستان هاي مختلف با گوينده زن و مرد اشاره نمود همچنين آموزش استفاده از زبان انگليسي در محل کار، چگونگي قبولي در آزمون تافل و … از ديگر بخش هاي اين مجموعه فوق العاده ارزشمند به شمار ميرود.پ

این مجموعه شامل قسمتهای زیر می باشد:

آموزش های ESL Podcast :

- آرشيو سال 2005 تا 2006

- آرشيو سال 2007

- آرشيو سال 2008

- آرشيو سال 2009

- آرشيو سال 2010

آموزش های English Cafe:

- آرشيو سال 2005 تا 2006

- آرشيو سال 2007

- آرشيو سال 2008

- آرشيو سال 2009

- آرشيو سال 2010

آموزش های Using English at Work :

آموزش های English For Business Meetings :

آموزش های Interview Questions Answered :

آموزش های TOEFL :

A Day in the Life of Jeff – a Man

A Day In The Life Of Lucy – a woman

آموزش های English Through Stories :

آموزش های Deadly Letters :

توجه:

تمامي فايل هاي صوتي و کتاب هاي الکترونيکي اين مجموعه در سراسر وب به صورت پراکنده وجود دارد که در فروشگاه سی دی می دی  به صورت یکجا جمع آوري شده و به ترتيب سال از يکديگر تفکيک شده است . این محصول برای اولين بار در ایران بدین صورت عرضه می شود.
- فایل های صوتی با لهجه آمریکایی می باشد.


کد محصول : 1437
تعداد : کل مجموعه در قالب 3 حلقه DVD
قيمت : فقط 6500 تومان!
زمان تحویل کالا : آماده تحویل
موضوع : آموزش زبان هاي خارجي
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدن این محصولات هم پیشنهاد می شود:
  • » آموزش جدید زبان انگلیسی با متد هد وی New Headway Video 4in1
  • » آموزش زبان چینی جدید رزتا استون در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته !
  • » آموزش گرامر زبان انگلیسی به روش دانشگاه کمبریج انگلیس - به همراه English Grammar In Use
  • » مجموعه آموزشی و کتاب صوتی رایج ترین لغات زبان انگلیسی Essential English Words 4000
  • » آموزش زبان عربی Rosetta Stone

  • ارسال نظر