مجموعه آموزشی HTML5 و CSS3

زبان اچ تي ام ال (مخفف HyperText Markup Language يا زبان نشانه گذاري ابرمتن) امروزه به طور گسترده مورد نشانه گذاري صفحات وب مورد استفاده قرار مي گيرد. برچسب ها ، عناصر و براکت ها با کمي کمک از اشکال CSS ساختماني را تشکيل مي دهند که همه کاربران در سراسر شبکه جهاني وب مشاهده و بازديد مي کنند.

هم اکنون نزديک به 20 سال از ا آغاز تعريف HTML از «چگونه ديدن وب براي کاربران» مي گذرد. حال، در آستانه انتشار پنجمين نگارش از آن يعني HTML5 قرار داريم. از اولين نگارش تا نسخه پنجم آن ، دنياي وب به کلي دگرگون شده است.خود تبديل شده است HTML5 تلاشي براي رفع نيازهاي فعلي دنياي وب است که به شدت بر ايجاد محتواي پويا و چند رسانه اي غني و حيرت آور متمرکز شده است. اما فکر مي کنيد HTML5 چگونه خواهد توانست ظاهر و نحوه کار کاربران وب با وب سايت ها را تغيير دهد؟

وب امروزي به طور فزاينده اي مبتني بر چند رسانه اي هاي تعاملي و غني مي باشد.

نرم افزارهايي که تا ديروز روي رايانه بايد نصب مي شدند تا اجرا گردند امروزه در حال حرکت به سمت آنلاين شدن مي باشند. در HTML5 سعي بر اين بوده همه اين نيازها با معرفي راه هايي براي جاسازي امکانات مختلف پشتيباني از فيلم و صوت، ابزار هاي گرافيکي ساده ، کار با برنامه ها در حالت آفلاين، پوشش داده شود، و همه اين موارد حتي المقدور بدون نياز به نصب پلاگين و صد البته ، بسيار سريعتر از قبل انجام پذيرد.

و اما CSS3 ،  مانند  نسخه های قبل خود انقلابی در صنعت طراحی وب سایت است .  پدیده ای که قادر است مناسبات کدنویسی را تغییر دهد و موجب سادگی هرچه بیشتر طراحی سایت شود .

چیزی که در حال حاضر طراحان به آن نیاز دارند ساختاری ساده تر و خلاصه تر و با انعطاف پذیری بیشتر است . خوشبختانه افراد معروفی در پروژه CSS3  شرکت کردند .

CSS3 در سایت های فارسی برخلاف سایر دنیا نسبتا موج کوتاهی داشته است و از مطالب خوب در این زمینه  می توان به آموزش فونت ها در CSS3  اشاره کرد .

در این مجموعه آموزشی که به طور کاملا جذاب ، همراه با انجام چندین پروژه می باشد ، سعی مشود که HTML5 و CSS3 را بطور خلاصه معرفی کرده و ذهن کاربر را برای اموزشهای بعدی آماده کرد .

امیدواریم این مجموعه مفید واقع شود.


کد محصول : 1496
تعداد : 1 حلقه DVD
قيمت : 2500 تومان
زمان تحویل کالا : آماده تحویل
موضوع : آموزش طراحي وب و برنامه نويسي
برچسب ها: , , ,

دیدن این محصولات هم پیشنهاد می شود:
  • » فیلم آموزشی طراحی وب Creating a First Web Site with Flash CS5
  • » فیلم آموزشی زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت Lynda.com JavaScript Essential Training 2007
  • » فیلم آموزشی چگونه یک فروشگاه اینترنتی برای محصول خود بسازید
  • » مجموعه عظیم آموزش Visual Studio 2010 و NET Framework. - به همراه پروژه ها و توابع
  • » فیلم آموزش ساخت مدیریت محتوا (CMS)

  • ارسال نظر