درباره ما

سال هاست که در ایران مجموعه آموزش های به منظور آموزش علوم کامپیوتر تولید می گردند ، که متاسفانه اکثر این محصولات تنها به سطوح کاربران مبتدی توجه کرده و مسائل و مشکلات عزیزان متخصص ، کاربران حرفه ای و یا افرادی که در پی کسب دانش لازم برای موفقیت در آزمون های مدارک بین المللی علوم کامپیوتر هستند را مرتفع نمی سازند .
این کمبود سبب شکل گیری فروشگاه تخصصی “سي دي مي دي” گشت ، ما کار خود را با عرضه مجموعه های آموزشی  زبان اصلی که توسط متخصصان فن در قالب موسسات معتبر جهانی تدریس و انتشار می یافتند آغاز کردیم و در ادامه با توجه به نیاز کل کشور به چنین خدماتی اقدام به تاسیس وب سایت سي دي مي دي نمودیم تا بتوانیم محصولات پر طرفدار خود را از طریق شبکه گسترده پست به سرعت ، سهولت و با اطمینان به مشتاقان رقابت در عرصه IT برسانیم تا در این راستا موفق و پیروز باشند .

چرا آموزش زبان اصلی

به منظور مطالعه و شرکت در تمامی آزمون های مدارک بین المللی علوم کامپیوتر ناگزیر به آزمون دادن به زبان انگلیسی هستید.
در تمامی مسیر پروسه یادگیری ، آزمون ، طراحی و پیاده سازی آموخته ها ، رفع خطاها و ارتباطات با جهان IT مجبور به استفاده از زبان انگلیسی هستید.
با توجه به مطالبی که در بالا ذکر شد پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از آموزش های مالتی مدیا می باشد زیرا :
توسط معتبر ترین شرکت های بین المللی که این محصولات را برای کاربران تمامی جهان آماده کرده اند تولید گشته اند.
به زبان  انگلیسی روان تدریس می گردند ، مالتی مدیا بوده و در محیط نرم افزار ها آموزش داده می شوند ، در مدت زمان بالا که حتی بسیار بیشتر از مدت کلاس های تخصصی در ایران هستند تدریس می گردند به طوری که گاهی برای آموزش موضوع و نرم افزاری بیش از 100 ساعت آموزش از کمپانی های مختلف وجود دارد .
توسط متخصص ترین اساتید آشنا به فن و با تجربه بالا تدریس می گردند .
در پایان ذکر این نکته ضروری است که متاسفانه در ایران در کلاس های آموزشی آزاد و دانشگاهی در مدت زمان های بسیار کوتاه و سطحی به آموزش پرداخته می شود به طوری که مدت زمان مفید آموزش از 20 ساعت تجاوز نمی کند ، سي دي مي دي با توجه به تجربیات خود بیش از 2 سال است که به همراه وب سايت وزين اينترسافت با ارائه آموزش های زبان اصلی تخصصی و مقدماتی در خدمت دانش پژوهان عرصه علوم کامپیوتر کشورمان می باشد .