آموزش یوگا

لغت یوگا بمعنای اتحاد است. یوگا شکلی ازورزش میباشد که بر پایه اعتقادی بنا شده است که بدن وتنفس ارتباط تنگاتنگی با ذهن و فکر دارند. با کنترل  تنفس و نگاه داشتن بدن در وضعیتهای ثابت یا همان “آساناس”یوگا ایجاد توازن (هارمونی) میکند. بهرحال یوگا سحروجادونیست یوگی ها (اساتیدیوگا) قادر به ناپدید شدن یا بلند شدن ازسطح زمین نیستند. اما آنها میتوانند کارهای غیرعادی وشگفت آور متعددی همچون نگاه داشتن نفسهایشان در ساعتها ویا کند کردن ضربان قلبشان به منظورتقلید حالت مرگ انجام دهند.

تمرین یوگا شامل 5 عنصرکلیدی است : تنفس مناسب – تمرین – تمدد اعصاب – رژیم غذایی – تفکرمثبت وتعمق(مدیتیشن). تمرینها ویا “آسانس” به قصد برطرف کردن گرفتگی عضلات – استحکام اندامهای داخلی وبهبود انعطاف پذیری مفاصل ورباطهای بدن طرحریزی شده اند.
به این معنا یوگا عبارت است از عملکرد هماهنگ قوای فردی و اتحاد قوای ذهنی با قوای حیاتی تن و حواس که منجر به تلخیص انرژی توسعه آگاهی و در نهایت اتحاد با آگاهی متعال خواهد شد. یوگا دارای ابعاد فلسفی و در عین حال کاربردی می باشد. به گفته کارشناسان این ورزش فلسفه یوگا با روح درونی انسان گیتی و چگونگی ارتباط و پیوستگی این دو سروکار دارد. تمرینات یوگا می تواند روح انسان را تقویت کند وآن را به آفریننده جهان هستی نزدیکتر کند تا بدین صورت انسان از لحاظ روحی درک بیشتری به خود و خدای خود داشته باشد.

در این  آموزش شما با استفاده از یوگا راهی برای رهایی از دردهای کمر و مشکلات ناشی از آن خواهید یافت.


کد محصول : 1221
تعداد : 1 حلقه CD
قيمت : 1500 تومان
زمان تحویل کالا : آماده تحویل
موضوع : آموزش علم تجربی و پزشکی،آموزش متفرقه
برچسب ها: , , , ,

دیدن این محصولات هم پیشنهاد می شود:
  • » مجموعه CD و کتاب های تقویت حافظه - Memory Optimizer Self Study Course
  • » آموزش مبارزات تن به تن Commando Krav Maga - Vicious Knife Attacks
  • » مجموعه آموزشی OneLight Photography Workshop Interactive Tutorial
  • » ویدئو آموزشی چگونه مغز خود را به تکامل برسانیم- Evolve Your Brain
  • » مستند آموزش یوگا Budokon: Power and Agility Yoga

  • ارسال نظر